pondělí 7. ledna 2013

Nepodařený silvestr a jeden rozpadlý vztah


Jak jste letos trávili silvestra? Doufám, že aspoň s těmi koho máte rádi. My jsme s panem Božským měli na výběr hned z několika variant, a jelikož jsme neměli náladu trávit silvestra s velkou kopou lidí, rozhodli jsme se jít na mini párty ke kamarádovi pana Božského, budu ho zde nazývat Tyčka (ano, je opravdu dosti vysoký:))

Tyčka nás pozval, k němu domů, kde bydlel se svou přítelkyní E. Se slečnou E chodili sotva pár měsíců, asi tak třičtvrtě roku (nedá se to moc dopočítat, protože Tyčka na začátku jejich vztahu dělal tajnosti), ale za tu dobu toho stihli poměrně dost. Takový letmý přehled jejich vztahu:

 • Sestěhovali se (kdy? Asi hned)
 • Sex (jak je vzrušující, když je nový)
 • Letí k moři (Tyčka si stěžuje na nedostatek peněz)
 • Sex (pořád vzrušující)
 • Tyčka zapomíná na svoje přátelé (i přesto, že se s nimi domluví na čas i místo setkání, už za dvě hodinky o tom neví, protože prostě sex)
 • Koupě společného auta (Tyčka si opět stěžuje na nedostatek peněz)
 • Tyčka se snaží přesvědčit pana Božského, abychom něco společně podnikli (sex ne :))
 • Tyčka s panem Božským jedou E pro vánoční dárek (super, jelikož pan Božský při té příležitosti koupil další dárek i pro mě)
 • Tyčka nás zve k nim domů na mini silvestrovskou párty
 • 28.12. píšeme, že přijdeme (dřív jsme si nevzpomněli:))
 • Tyčka píše, že se s E rozešel
 • A sakra…
 • Řeší se co s autem, E si pomalu ale jistě odváží svoje věci, Tyčka si stěžuje na peníze (aspoň něco mu zůstalo:))


Takže, my jsme byli doma s kupou jídla, které jsem samozřejmě celý den připravovala, zatímco pan Božský hrál s Tyčkou online hry. K večeru, už velmi podrážděná, oznamuji Božskému ať končí, ať pozve Tyčku k nám. Přijel, najedl se, podíval se s námi na filmy, poděkoval, pochválil a odmítl slečně E odepsat na sms přání do nového roku.

A já? Já to prostě nechápu! Jak se někdo může stihnout rozejít mezi Vánocemi a silvestrem? To si dají dárky, řeknou si děkuji, ale už tě mám dost? Já osobně bych se z toho jen tak nedostala :(

11 komentářů:

 1. taky jsme se s přítelem málem rozešli na Silvestra :( letošní nebyl vydařený..
  snad bude jen líp..
  a držím palce ve škole!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mě mrzí, ale naštěstí jste to překonali. A děkuji.

   Smazat
 2. Také to nechápu. A upřímně ani nechápu, proč na to stěhování ak upování společných věcí šli tak rychle. :?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem to říkala pořád, že to není normální.

   Smazat
 3. tak to asi nikdo, ale kazdy je iny..

  OdpovědětSmazat
 4. Poutavě napsáno ;-) Krásně se to čte! :) Jo, taky to nechápu... Musel tam být problém už dřív, to je jasné. Jen si to asi nechtěli přiznat. A hold spolu nechtěli vkročit do Nového roku společně...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. To já nevím, zas tak jsem do toho vztahu neviděla, ale kdyby tam žádný problém nebyl tak by se určitě nerozešli...

   Smazat
 5. ale já to nemyslela konkrétně teď
  nosím dvoje silonky a ty zahřejí jednoduše více

  OdpovědětSmazat
 6. to je zajímavý... možná se lidé takhle rozejdou, protože spolu trávěj víc času, než obvykle a prostě vyplavou na povrch jejich špatné vlastnosti... ale nevim. Vypadá to, že jejich vztah bral rychlé spády. Škoda, že se ti pokazil silvestr, ale aspoň příští může být mnohem lepší ;) Jinak zajímavý a hezky napsaný příběh :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pochvalu. No já mám na ty Silvestry vždycky takový štěstí, že až přijde nějakej dobrej tak se tomu budu asi hodně divit :)

   Smazat

Děkuji za komentář, určitě mě potěší :)