pondělí 9. září 2013

Srpen v obrazech

Včera jsem se vrátila od moře a než roztřídím fotky, co jsem tam pořídila a sepíšu všechny články o tom, jak se mi tam líbilo, bude to ještě chvíli trvat. Proto jsem se rozhodla dneska uveřejnit ještě pár fotek ze srpna. Ufff, ten tak rychle utekl, zdálo se to jenom mě? Celkově to letšní léto vzalo hopem a vzhledem k tomu, že to byly moje úplně poslední prázdniny je mi to teď moooc líto. Ale co, dneska mám narozeniny a slavím svou čtvrtku století, takže všechny chmury házím za hlavu a ráda se s Vámi podělím o mých pár momentek ze srpna, co jsem vyštrachala v mobilu.


1. V létě jsem totálně dodělala tenisky, takže jsem si musela narychlo nějaké pořídit na dovolenou. Když jsem nakupovala rohlíky v Lídlu zakopla jsem o tyto a to jen za 140,-Kč. No nekupte to!

2. Krásné oranžové chilli-papričky, které já osobně doma mít nemůžu, jelikož by jim nesvědčilo naše tmavé prostředí v bytě, takže jsem je koupila alespoň mamce k svátku.

3. S Božským jsme se pustili do zvelebování našeho příbytku lenosti a malovali jsme.

4. Po šíleně dlouhé době jsem zavítala do Mekáče. Miluju ty skleničky co Vám dají k menu, takže pravidelně jednou za rok si tam jdu dát meníčko a pak tu krásnou skleničku uložím hluboko do skříně a samozřejmě už si na ni ani nevzpomenu:)1. Začala jsem běhat, což v těch srpnových vedrech fakt stálo za to!

2. Propadla jsem Scrapbooku, jestli jste o tom ještě neslyšeli tak raději nepátrejte, je to vysoce návykové.

3. Zamilovala jsem si výrobky od Racia, hlavně Raciolky jsou můj favorit.


To je pro dnešek vše milý čtenáři, já jdu dál slavit narozky (ještě mi chybí uklidit koupelna:), takže asi tak) a zítra se Vám zase ozvu. Mějte se moc krásně,

Teress

4 komentáře:

 1. Všechno nejlepší k narozeninám!!! A ať ti to běhání vydrží co nejdéle :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za přání. Taky doufám, že u toho alespoň chvilku zůstanu, ale zatím je to na dobré cestě:)

   Smazat
 2. Všechno nej a užij si to ;) tenisky moc pěkný a snad ste si to pěkně vymalovali. Je mi lítot oěch skleniček ::'( :D
  http://head-up-baby.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Skleniček ti líto být nemusí, když se nás doma sejde víc tak je vytahuji:)

   Smazat

Děkuji za komentář, určitě mě potěší :)