čtvrtek 15. listopadu 2012

NIP+FAB
Na čem poslední dobou fakt ujíždím...

je tělové máslo NIP+FAB, už dlouho mě něco tak nebavilo jako tohle:) Máslo jsem našla v listopadovém Ladyboxu a hned jsem z něj byla nadšená, protože úžasně vonělo! Od té doby ho denně používám a při každém použití se cítím jako bych se s máslem natírala poprvé.  Nejlepší na něm je, že voní opravdu dlouho. Když se s ním ráno natřu, ještě večer voním. Mám vůni coconut Latte a voní jako horká čokoláda nebo kakao ale ne tak vtíravě. Je to velmi příjemná vůně a já bych moc ráda zkusila ještě další. Máslo se prodává ještě ve vůni Mango smoothie, Pistáciová zmrzlina a třešňový dort. Asi mě nejvíce láká Pistáciová zmrzlina. No, ještě uvidím, kterou vůni zvolím :)Máslu dávám plný počet hvězdiček, jelikož jsem na něm nenašla nic co by mi vadilo. Ráda si ho znovu pořídím.31.3.2013

Díky SenzaBoxu jsem mohla vyzkoušet další variantu tohodle tělového másla a to mango. Byla jsem moc ráda, když mi v boxu došel, jelikož jsem ho ještě nezkoušela. Hned jsem ho otevřela a vůně mě okouzlila. Sice mi to mango moc nepřipomínalo ale spíše vanilkový puding. Rychle jsem skočila do sprchy a pak ho nadšeně na sebe napatlala. A tady přišlo zklamání. Vůně mi na kůži vůbec nesedla. Vadila mi, ale po nějakém čase se přizpůsobila a už mi to špatné nepřišlo. Nebo jsem si zvykla. Vůně je ale můj subjektivní pocit, takže Vám může připadat dobrá. Odebírám máslu jednu hvězdičku a to jen kvůli „pro mě“ nepříjemné vůni.8 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. No právě to se mi taky líbí, je těžký se rozhodnout :)

   Smazat
 2. Ale já přeci nenapsala, že jim to říkám nebo řeknu. Ale něco se Ti přeci honí v hlavě a mě právě tohle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však jasně :), jenom si to napsala dost ostře :)

   Smazat
 3. Odpovědi
  1. Teď mám ještě mango a to je snad ještě lepší :)

   Smazat
 4. Ja jsem zkoušela latte, ale přijde mi to moc parfémované, mám ještě i mango, ale zatím jsem ho neotvírala a ani nevím jestli jej budu používat, protože ta vůně mi přijde silná už jen u toho latte. :) Takže nejspíše toto máslo bude končit jako dárek, protože i tak mám dost obyčejných tělových krémů... :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli se ti nelíbilo už to Latte tak to Mango určitě nic pro tebe nebude...

   Smazat

Děkuji za komentář, určitě mě potěší :)