středa 17. prosince 2014

Listopadový Brandnooz box

Změna doručovací společnosti, tak to jsem zvědavá, jak to budu z pošty tahat!


Krásný den moji milí čtenáři. Dnes se (opět) podíváme na zub Brandnooz boxu. Kdo ještě neví, o co se jedná (i když o tom pochybuji) tak se podívejte na předchozí článek (klik).

Z důvodu toho, že Brandnooz box tentokrát přišel poštou (což jsem byla v šoku) a já byla v tu dobu v zahraničí, jsem box měla opravdu hodně pozdě. Přemýšlela jsem nad tím, co by se stalo, kdyby v boxu byla nějaká ne moc trvanlivá potravina. No to by zřejmě na té poště asi shnila. Už se vidím, jak si vystojím u okýnka frontu, dají mi do rukou těžkou krabici (fakt se mi s tím chce tahat domů) a ještě bude celá smrdět, protože v ní bude něco zkaženého. Nebo v tom lepším případě, pošťák někde s krabicí hodí, v boxu bude něco skleněného, rozbije se to, a na poště mi to budou nutit a tvrdit, že už to tak bylo. To je oblíbená hláška slečny, co sedí za přepážkou: “To už tak bylo.“ A co já jako s tím? Samozřejmě, že bych balík nejspíš nepřevzala, ale čas, který jsem musela trávit tím, abych došla na poštu a vystála tam frontu, mi už nikdo nevrátí.

Nejvíc mně na tom všem vadí, že mi to dopředu nikdo neřekl. Mail o tom jak mi strhávají peníze z účtu, mi chodí pravidelně, ale aby mi někdo napsal, čekejte tentokrát poštu, to zřejmě nikoho ani nenapadlo. Zřejmě jsem nebyla jediná, komu toto vadilo, jelikož z ničeho nic, začaly chodit maily o tom, že si můžeme vybrat, jakou přepravní společností si přejeme box dostávat. Bohužel pokud si zvolíte jinou společnost, než je Česká pošta, bude Vás box stát asi o 30 korun (teď nevím, jestli to nebylo 35 korun) více. Proč jako? Důvodem prý je, že doprava jiným přepravcem je dražší. No já netvrdím, že dražší není, ale není mi známo, že by za poslední měsíc přepravní společnosti měnily ceník. Tím pádem přeprava stojí pořád stejně, jako tomu bylo dřív, jen na jistém místě, se toto opatření projeví jako zvýšení zisku. A u nás doma to rozhodně nebude. A u Vás taky ne! Kdyby alespoň v boxu bylo něco, co opravdu stojí za to, aby se trošku vytáhli a zmírnili moje rozhořčení z toho, že box trčel týden na poště. Ale ne. Obsah boxu byl stejný jako kdy jindy. Žádné překvápko, z kterého by mi spadla brada, se nekonalo.

Už jsem Vám tady vyplodila spoustu textu (ale dlouho žádný článek nebyl, tak mi to snad tentokrát prominete) a nic moc pozitivního v něm není. Tentokrát jsem měla článek spíše nazvat, nemám ráda Českou poštu a bylo by to asi trefnější. Ale to bych nebyla já. Vydavatelé boxu mě asi nepochválí a já se jim ani nedivím. Ale aby se neřeklo, tak se alespoň ještě podíváme na obsah B. boxu:Ahmad tea Citron a zázvor – OK (mám ráda čaje, a na zimu se hodí)
Chio Exxtra Deep – OK (brambůrky byly moc dobré)
Kotányi citronový cukr – KO (už v boxu byl!)
Perfect pasta, zeleninové špagety – OK (ráda jsem vyzkoušela něco nového, i když pro mě to úplně není)
Meggle Lactose free smetana – KO (už v boxu byla!)
Emco ovesné vločky – OK (vločky z předchozích vydání už mám všechny snězené, takže se určitě budou hodit)
Jumex Pomeranč – OK (škoda, že jen takové malé balení, za dva litry bych byla raději. Minule byl ananasový a ten byl opravdu fantastický, doporučuji ho všem.)
Chupa Chups Melody Pops – KO (asi dvacet let zpoždění)
Mentos Pure fresh – KO (opravdu nepotřebuji mít žvýkačky v každém vydání a pořád dokola od Mentos)


Zítra by mi měl přijít další box, zřejmě už poslední, o kterém se Vám tu zmíním, protože ta pošta už je na mě moc a nemyslím si, že mi to za to stojí. Ale pokud bude další vydání opravdu překvapením, tak si to zřejmě zase rozmyslím. Co si o boxu myslíte vy? Kupujete? Nekupujete? Dnes by mě opravdu hodně zajímalo, když se podíváte na obsah tohoto boxu, kolik by jste za něj byli ochotni zaplatit (včetně nákladů na dodání)? Budu čekat na Vaše odpovědi, takže piště dolů do komentářů nebo na můj mail.

Mějte se moc krásně, A přeji Vám, abyste tyto poslední dny do Vánoc prožili v klidu a nesháněli dárky na poslední chvíli, tak jak já a Božský máme dneska v plánu.


Teress

1 komentář:

Děkuji za komentář, určitě mě potěší :)